Матеріали сайту i.ua призначені для осіб старше 21 року (21+). Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри. При виявленні перших ознак залежності негайно зверніться до спеціаліста. Пам'ятайте, що участь в азартних іграх не може бути джерелом доходів або альтернативою роботі. Інформаційний ресурс i.ua не проводить ігри на реальні та/або віртуальні гроші, також сайт не приймає ні в якій формі оплату ставок та інших платежів, які пов’язані/можуть бути пов’язані з азартними іграми, букмекерами чи тоталізаторами. Будь-які матеріали на інформаційному ресурсі i.ua публікуються виключно в інформаційних цілях.
Гостьова книга
Додати коментарRWCLIM
119.10.09, 09:00
Ох и Наська - Ох и Вредина!!
!
Гість: Андрей83
211.02.09, 18:47
Прикольный аватарчик зарузила. Он мне напомнил тот день, когда я слил себе кучу клипов RHCP и, неуспев их посмотреть, по неосторожности форматнул винт... Там, где ты в "грязючке" вся - самое необычное фото, которое мне приходилось видеть на этом сайте (в хорошем смысле)!
Добрая фея!
319.07.08, 22:49
Гість: Роман_тик
49.05.08, 10:08
Привет!
У нас, Тутачки, значится, слётик намечается , не желаешь прийти?
http://blog.i.ua/community/254/116328/
надеюсь на твою сознательность, если не получается или незахочеш, то хоть отпишись
GT
56.05.08, 11:22
Я уже подумал раз не отвечаешь, то значит я ступил
Я не найду где тут адрес чтоб сообщение написать кинь пожалуста если не жалко на [email protected], а то как то в гостевой писать не охота.
GT
65.05.08, 04:10
Йа тебя знаю
ты в мою странице на однокласниках заходила 