7.04.11 21:28

Давайте миріться з СОКОЛОМДНІСТРОМ не той зараз час щоб патріоти сварились.

17.04.11, 22:05

Чому б мені з ними миритись? Коли якийсь SOKILDNISTER обзиває мене через зірки на аватарці задолизом массонів жидосоюзу то як я маю на це реагувати? За кого воно себе має щоб давати комусь таку оцінку? В реальному житті я би заїхав за таке в пику, а тут маю відповісти як можна м'якше, хоч кулаки й чешуться.
Та хоча б ось одна з відповідей на те що я маю за щось там вибачитись (а коли питаю за що саме, те запитання видаляється), яку я зберіг, розуміючи що на блозі SOKILDNISTER йде гра (показуха) в одні тільки ворота:

27.04.11, 22:07Ответ на 1 от UA_HMR

"Я не збираюсь ні перед ким і ні за що вибачатися. Тим більше перед вами. Та й для того щоб любити Україну не обов'язково бути з вами, людьми які граються у якусь УПА, якої вже давно немає, в друзях. Купка пустодзвонів. Чим ви відрізняєтесь від інших інтернеттріпайлів? Може у вас є якась економічна, соціальна програма, чи тільки трьоп про те що москалі нам не друзі, чи, як от вище - Євросоюз, в якому переважна більшість людей вірить саме БОГУ, звете жидосоюзом. Ви тут що, кимось обрані, чи наділені якимись особливими правами називати прапор Євросоюзу купою сатанинських зірок? Самоназвані 4 офіцери+генерал? Армії якої саме країни? Знаєте на що це змахує?
Може вам підказати на що ви здатні? Та тільки на те щоб писати на форумах різну маячню, яка вам здається патріотичною.
Зі св'ятом вас.

37.04.11, 23:25

Далі:
Я вірю в Бога і слова Слава Україні для мене не пустодзвін.
Якщо ви вже перейшли до мене на "ти", то поясни мені хто надав право тобі, як ти кажеш св'ященнику, закидати мені, людині яка з початку 1990-х років відстоювала і захищала в своєму місті жовто-блакитний прапор і тризуб від червонопузих, по одній лише аватарці, що я є задолизом масонів жидосоюзу??? В кожної людини свій погляд на речі. Для мене рівень життя в Євросоюзі є таким, до якого потрібно йти Україні.
А твій рівень життя який - обкластись величезним парканом і тихо сопіти над клавіатурою в своєму царстві? Може знову відповідь не подобається? Тоді стирай. Це в тебе, генерале, гарно виходить.

47.04.11, 23:26Ответ на 3 от UA_HMR

На Ваш комментарий в гостевой книге SOKILDNISTER
пользователь SOKILDNISTER оставил ответ:
----------------------
ТВОІ ЛЮБИТЕЛЬ євроЖИДосоюзу коменти ЗА НАКАЗОМ УГВР МИ Маєм в архістираєм ЧЕРЕЗ годину існування у нас МИ чергові капітани УПА Борисов + ОПРИШОК ТОМУ ЩО маєм тебе за ВОРОГА УПА згідно наказу наших генералів УПА бо за півроку наших дій в неті ти ПЕРШИЙ ХТО ПІСЛЯ КОМУНЯК ТАКИЙ НАХАБНИЙ НА ЦІМ САЙТІ І НАШ ШЕФ живе без паркана як герой і буде з тобою як захоче говорити так як ми через твій блог який ти обіцяв зробити проти насНАСТУПНА ВІДПОВІДЬ БУДЕ в четвер заспокойся вже бо ЧИ ТИ БЛУДНИЙ козак чи РУНВІР чи шизофренік або направлений ЖИДюлею чи ПУТІНИМ СЕКСОТ що з усіх в неті до нас причепився? ТА МИ МОЛИМОСЬ ТА сміємось з тебе ЯК З НЕРОЗУМНОГО І ЧВАНЛИВОГО чолові

58.04.11, 00:06Ответ на 4 от UA_HMR

СЛУХАЙ ТИUAiHMR що має невідомо яке прізвище+місце проживання бо спочатку ти нам пишеш з БАРУ а зараз з Киіва м.Бар, Вінницька обл., що в центрі України. Коли їздив на батьківщину батька Івано-Франківщину, мене - українця, там, мабуть за те що я розмовляв на українській, вуйки з якимось незрозумілим акцентом називали москалем. А коли їздив на мамину батьківщину Донеччину, там мене називали бандерівцем. Ще щось цікаво? Ні? Ну от і познайомились, генерале.
А щоб не виникало таких запитань розблокуй "UA_HMR". А то щоб тобі відписати потрібно кожного разу реєструватись, де потрібно не забувати змінювати місце проживання.
Можливо якщо в когось з нас ще колись і виникне бажання поговорити, то поговоримо без образ.
Слава Україні!

68.04.11, 00:10Ответ на 5 от UA_HMR

І знову :
пользователь SOKILDNISTER оставил ответ:
------
ТВОІ ЛЮБИТЕЛЬ євроЖИДосоюзу коменти ЗА НАКАЗОМ УГВР є в архіві а іх стираєм ЧЕРЕЗ годину існування у нас МИ чергові нині капітаниУПА Борисов + ОПРИШОК ТОМУ ЩО це наше право і маєм тебе за ВОРОГА УПА згідно наказу наших генералів УПА бо за півроку наших дій в неті ти ПЕРШИЙ ХТО ПІСЛЯ КОМУНЯК ТАКИЙ НАХАБНИЙ НА ЦІМ САЙТІ І НАШ ШЕФ живе від 1977р без паркана як герой і буде з тобою як захоче говорити так як ми через блог який ти обіцяв зробити проти нас ! НАСТУПНА ВІДПОВІДЬ БУДЕ в четвер заспокойся вже бо ЧИ ТИ БЛУДНИЙ козак чи РУНВІР чи шизофренік або направлений ЖИДюлею чи ПУТІНИМ СЕКСОТ що з усіх в неті до нас причепився? ТА МИ МОЛИМОСЬ ТА сміємось з тебе ЯК З НЕРОЗУМНОГО І ЧВАНЛИВОГО чоловічка який ЩЕ ВИЗНАЄ ЩО МИ таки СПРАВЖНІ

78.04.11, 00:27

Не знаю що й думати. Різне зустрічав в інтернеті. Таке вперше.

89.04.11, 19:29Ответ на 7 от UA_HMR

Ось знову нарвався як інтернеттворіння SOKILDNISTER повчає кому кого вибирати в друзі:
http://narod.i.ua/user/52303/gbook/2205384/
Дивлюсь - і в мого земляка в гостьовій висить:
"ДРУЗІ гляньте НАШУ +генерала УГВР ГОЛОДЮКА розмову з ВАШИМ другом ЖИДОсоюзником http://narod.i.ua/user/2689697/gbook/2722006/?_rand=1291869440 ТА ЯК МАЄТЕ більш симпатіі за нас скажіть слово та зважте що ми з цим типом дружити нехочемо".
Далі гортаю інет - а там в половини моїх друзів той спам.
Сказав би щось але не хочу. Це ж за кого себе тут треба мати, щоб вказувати кому з ким товаришувати. В любого тут з кимось можуть бути розбіжності в поглядах на деякі речі. Але до чого тут інші?
SOKILDNISTER, ще раз повторюю - для того щоб любити свою країну мені не потрібні ваші повчання різнокаліберним шрифтом.

927.05.11, 23:11Ответ на 2 от UA_HMR

Браво .