Суб'єкт у сфері онлайн-медіа
Назва онлайн-медіа – «i.ua»
Адреса: 04050, місто Київ, вул. Мельникова, буд. 12
E-mail: [email protected]
Телефон: 044-205-43-00
Ідентифікатор медіа – R40-06580
Матеріали сайту i.ua призначені для осіб старше 21 року (21+). Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри. При виявленні перших ознак залежності негайно зверніться до спеціаліста. Пам'ятайте, що участь в азартних іграх не може бути джерелом доходів або альтернативою роботі. Інформаційний ресурс i.ua не проводить ігри на реальні та/або віртуальні гроші, також сайт не приймає ні в якій формі оплату ставок та інших платежів, які пов’язані/можуть бути пов’язані з азартними іграми, букмекерами чи тоталізаторами. Будь-які матеріали на інформаційному ресурсі i.ua публікуються виключно в інформаційних цілях.


Повернутися в гостьову
Додати коментарГість: Zверь
9.07.13 10:15
Привет, как здоровьичко?
Хмурый
19.07.13, 10:22
привет. да такэ. вродь как и нормально. но есть некие (субъективные?) неприятные ощущения.
Гість: Zверь
29.07.13, 10:27Відповідь на 1 від Хмурый
Это нормально, какое-то время ещё будет боль, реакции со стороны слизистой и так далее. Как там запахи, возвращаются?
Хмурый
39.07.13, 10:35Відповідь на 2 від Гість: Zверь
та болезненность (или скорее дискомфорт) єто понятно и даже не беспокойно. это пройдёт.
Не все запахи. Странно как-то. Некоторые не путаю и даже могу (я так думаю) отличать как интенсивность так и некоторые оттенки. а вот некоторые - хоть кричи - а нету.
Гість: Zверь
49.07.13, 10:52Відповідь на 3 від Хмурый
Скучаешь по запаху говна?
Хмурый
59.07.13, 10:59Відповідь на 4 від Гість: Zверь
да
а ещё много другого.
например (по моему сейчасному мнению) сардины и шпроты (консервы) вылупились из одной икринки - да рыба, да, не спутать - но различить рыбу от рыбы - никак.
Гість: Zверь
69.07.13, 11:01Відповідь на 5 від Хмурый
Это ты много хочешь, ты ещё закажи отличить по запаху телятину от свинины.