Суб'єкт у сфері онлайн-медіа
Назва онлайн-медіа – «i.ua»
Адреса: 04050, місто Київ, вул. Мельникова, буд. 12
E-mail: [email protected]
Телефон: 044-205-43-00
Ідентифікатор медіа – R40-06580
Матеріали сайту i.ua призначені для осіб старше 21 року (21+). Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри. При виявленні перших ознак залежності негайно зверніться до спеціаліста. Пам'ятайте, що участь в азартних іграх не може бути джерелом доходів або альтернативою роботі. Інформаційний ресурс i.ua не проводить ігри на реальні та/або віртуальні гроші, також сайт не приймає ні в якій формі оплату ставок та інших платежів, які пов’язані/можуть бути пов’язані з азартними іграми, букмекерами чи тоталізаторами. Будь-які матеріали на інформаційному ресурсі i.ua публікуються виключно в інформаційних цілях.
Гостьова книга
Додати коментарAffаganec
121.04.11, 14:55
Приплюсил немного! Держись! Хоть мнения у нас разные, но так даже интересней! В споре родается истина!
Гість: GRM4
210.02.11, 21:10
http://www.usinfo.ru/2004ukraina3.htm
Гість: GRM4
310.02.11, 21:09
http://www.wsws.org/ru/2004/dez2004/powe-d02.shtml
Гість: GRM4
410.02.11, 21:08
http://korrespondent.net/world/108974-amerikanskij-kongressmen-obvinyaet-ssha-v-sponsirovanii-vyborov-v-ukraine

ybrjkm
54.02.11, 14:53
Підприємці (крім тих, які обрали спрощену систему оподаткування) та особи, які забезпечують себе роботою самостійно, – та ОТРИМУЮТЬ дохід безпосередньо від цієї діяльності, сплачуватимуть єдиний внесок у розмірі 34,7 % від суми доходу (прибутку), отриманого від їх діяльності, що підлягає обкладенню податком з доходів фізичних осіб. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску за місяць, у якому отримано дохід (прибуток).
Нет дохода, Нет ЕСВ,
НО если у вас капнет % по р/сч 1 коп, вам прийдется оплатить 326 грн
sveto4ka-25
62.02.11, 15:10
+2!
Удачного выхода из атаки маргиналов и подонков! Надо зеленеть - выстави какие-то фото, заметки или еще что-то что можно оценить - тогда тебе будут + ставить и позеленеешь!

Гість: habrHABRa
75.08.10, 10:24
Послушай, relfang, возможно ты и прогибаемый. Извини, не могу проверить. Но то, что ты в комментах написал, в рамках здравомыслящего человека не укладывается. В следующий раз будешь думать – балаболка клавишная!
Гість: malinka_dnepr
821.06.10, 13:18
Уважаю умных людей. Желаю всего самого хорошего!